icon

FIFA 14

1.3.6 için
Android

4.1

256

Android cihazındaki futbol oyunlarının kralı

12.6M

Bu uygulamayı oyla

FIFA 14 Ultimate Team'in öneminden dolayı artık daha fazla Android cihazda yer alan gelmiş geçmiş en başarılı ve popüler futbol oyununun son sürümüdür.

Dokunmatik ekrana mükemmel şekilde uyarlanmıştır, favori takımlarla on bire on bir oynanan ve aynı zamanda oyuncuların pas, şut, çalım yapıp orta atabilecekleri bir oyundur. Fakat bu özellikler FIFA 14'ün sadece bir kısmını oluşturur.

Sıradan oyunlardan farklı olarak, kendi takımını Ultimate Team'de oluşturabilirsin. Burada ünlü FIFA fikstür sistemi sayesinde, hayalindeki takımı oyuncu alarak, satarak ya da değiştirerek oluşturabilirsin. Ayrıca hangi stilde oynamak istediğini, takım ruhunu, idman programlarını ve hatta takım çantası gibi detayları bile ayarlayabilirsin.

Her zamanki gibi, FIFA 14 30 gerçek ligi, 600'den fazla takımı ve 16.000'den fazla oyuncuyu gerçek isimleriyle sunar. Premier Lig, İspanya Ligi ve Bundesliga gibi tüm ligler Android cihazının içinde olucak.

FIFA 14 tüm oyun düzenlerine ve sosyal deneyim arayan kişiler için tüm çevrim içi olasılıklara sahip tam bir futbol oyunudur. Arkadaşlarına meydan okuyabilir ve takımını en üst seviyeye taşıyabilirsin.
X